Як підготуватися до онлайн-консультації: поради психолога

Після пандемії та в початком повномасштабного вторгнення онлайн-консультації із психологом стали дуже актуальними. Вам не потрібно їхати до фахівця в офіс, можна перебувати в будь-якій точці світу і просуватися у вирішенні своїх проблем, не виходячи з дому. Сучасні дослідження показують, що онлайн-терапія не поступається у своїй ефективності очним зустрічам. Але такі консультації мають свою специфіку.

Коли ви приходите до психолога, психотерапевта – до його кабінету – там вже створено всі умови для безпечної та комфортної роботи. Організовано місце, є серветки, вода, зручні крісла, впевненість, що ніхто не потурбує. Але коли консультація відбувається в Zoom або на іншій платформі, відповідальність за організацію лежить і на клієнті: потрібно підготувати простір і себе до роботи з психологом. Ось основні акценти, враховуючи які ви зможете впоратися із цим завданням ефективно.

Виконуючи ці прості рекомендації, ви допоможете створити сприятливі умови для спілкування з психологом онлайн. І за таких умов робота піде ефективніше.

 

 

Поделиться

Про автора

Привет! Меня зовут Юлия Гридасова. Я психолог и психотерапевт. Мой профиль: отношения в семье, уверенность в себе и достижение целей, выход из кризиса. Если вам понравилась статья, посмотрите мой блог, в нем еще очень много полезной информации.

Если проблема, описанная в статье, показалась вам близкой и вы бы хотели ее обсудить, запишитесь на консультацию, я точно смогу вам помочь.