Вартість консультації

Вартість консультації

Вартість індивідуальної консультації для людей, які проживають в Україні, – 1700 грн.

Вартість індивідуальної консультації для людей, які проживають в інших країнах, – 60 євро.


Заповніть онлайн-форму, щоб записатися на консультацію.


Вартість консультацій зафіксована для вас на 6 місяців з початку нашої роботи, після чого може бути переглянута.

Тривалість консультації

Тривалість консультації — 50 хвилин. Зустріч починається в узгоджений час. Будь ласка, не приходьте раніше, я зможу прийняти вас тількі рівно в той час, на який ми домовилися. Також якщо ви запізнюєтеся, час консультації скорочується: наприклад, якщо ми маємо зустрітися о 15:00, а ви прийшли о 15:15, то консультація триватиме не 50, а 35 хвилин.

Перенесення консультацій на інший день або час

На початку нашої співпраці ми узгоджуємо графік зустрічей. Якщо вам необхідно одноразово перенести консультацію на  інший день або час, ви можете узгодити це зі мною не пізніше, ніж за 24 години до запланованої зустрічі. Якщо у мене буде час на поточному тижні, ми перенесемо.

Перенесення або відміна зустрічі день-в-день шкодить процесу терапії та порушує мій розклад. Тож якщо ви переносите консультаціїю пізніше, ніж за 24 години, ви сплачуєте повну вартість пропущеної консультації повністю.

Не бажано відміняти або переносити зустрічі часто, бо регулярність сесій необхідна для якісного терапевтичного процесу. Якщо ви хочете з якихось причин призупинити або закінчити терапію раніше, ніж заплановано, ви маєте сповістити мене мінімум за 1 зустріч, щоб ми могли це обговорити. Памʼятайте, що одностороннє рішення про закінчення терапії не завжди являється єдиним правильним рішенням.

Я регулярно навчаюсь та викладаю, тож в графіку наших зустрічей можуть бути зміни, про які я буду сповіщати вас заздалегідь.

Як оплатити консультацію?

Оплата здійснюється за 24 години до консультації на розрахунковий рахунок, реквізити якого я вам надішлю під час узгодження зустрічі. Після прийняття рішення про подальшу роботу ви сплачуєте подвійну вартість консультації – друга частина це депозит за останню зустріч.

Скільки разів потрібно зустрітися, щоб відчути ефект?

Кількість зустрічей залежить від специфіки проблеми, цілей, рекомендації протоколів та динаміки змін. Інколи людям вистачає 1-5 зустрічей, щоб знайти відповіді на свої питання. Якщо трудність, з якою ви хочете працювати, є з вами довший час (6+ місяців), знадобиться більше часу. Для трансформації глибинних переконань та більш комплексних питань, наприклад, «як нормалізувати самооцінку», «як справлятися з тривожністю», «як покращити стосунки» тощно може знадобитись більше 15 зустрічей.


Заповніть онлайн-форму, щоб записатися на консультацію. Коли в моєму графіку зʼявиться місце, я сконтактую з вами для узгодження дати та часу нашої першої зустрічі.